Vertikutátory WOLF-Garten
 
Vertikutátor UV 30 EV.   Vertikutátor UV 30 EV

Elektrický vertikutátor s motorem o výkonu 1 100 W pohání 9 dvojitých nožů. Pracovní záběr stroje je 30 cm. Vyniká velmi tichým chodem motoru, který při práci poznáte pouze podle slabého bručení.
Doporučené příslušenství: sběrací koš TK-VV.

 
       
Vertikutátor UV 32 EV.   Vertikutátor UV 32 EV

Elektrický vertikutátor se zvýšeným výkonem motoru na 1 200 W a vertikutačním válcem se 14-ti dvojitými noži o záběru 32 cm. Stroj je vybaven prvky nadstandardní výbavy, jako vedení kabelu "Flick-Flack®", koly s kuličkovými ložisky a pohodlným spínačem.
Doporučené příslušenství: sběrací koš TK-VV.

 
       
Vertikutátor UV 34 E.   Vertikutátor UV 34 E

Elektrický vertikutátor s mimořádným výkonem motoru 1 600 W. Vertikutační válec je osazen 16 dvojitými noži a má záběr 34 cm. Vertikutátor je určen pro častý provoz a proto je vybaven ocelovými výztuhami, madlem pro jednodušší manipulaci, koly s gumovými běhouny a kuličkovými ložisky, vedením kabelu "Flick-Flack®" a rukojetí s měkkým potahem. Stroj lze jednoduše složit k transportu.
Doporučené příslušenství: sběrací koš TK-VV.

 
       
Vertikutátor UV 35 B.   Vertikutátor UV 35 B

Benzínový vertikutátor je vybaven jedinečným kombinovaným systémem 15 dvojitých nožů a 14 dvojitých drátků,s pracovním záběrem 35cm. Stroj je osazen špičkovým motorem o výkonu 2,6 kW. Hloubku vertikutace nastavíte plynule otočným regulátorem. Vytrhaná hmota je odváděna ochranným plechem, který zároveň chrání před odletujícími kameny.
Doporučené příslušenství :sběrací koš TK-40.

 
       
Vertikutátor UV 40 H.   Vertikutátor UV 40 H

Vertikutátor určený pro poloprofesionální provoz. Vertikutační válec ma 17 dvojitých nožů a 16 dvojitých drátků sezáběrem 40 cm zajistí ten nejlepší výkon. K pohonu slouží motor Honda o výkonu 4 HP. Vertikutátor je určen pro častý provoz a proto je vybaven ocelovými výztuhami, koly s gumovými běhouny a kuličkovými ložisky a rukojetí s měkkým potahem. Stroj lze jednoduše složit k transportu.
Doporučené příslušenství: sběrací koš TK-40

 


Výkonnostní tabulka vertikutátorů WOLF-Garten

do 800 m2

Elektrický vertikutátor UV 30 EV

do 1 000 m2

Elektrický vertikutátor UV 32 EV

do 1 400 m2

Elektrický vertikutátor UV 34 E
Benzínový vertikutátor UV 35 B

nad 1 400 m2

Benzínový vertikutátor UV 40 H

poloprofesionální použití

Profi-vertikutátor EUROGREENPodrobná technická data získáte ZDE